Nasze doświadczenie


Historia Furlami sięga 2007 roku. Zaczynaliśmy jako pracownicy na etacie na stanowiskach projektantów mebli pod zabudowę. W naszej pracy realizowaliśmy zlecenia dla inwestorów prywatnych oraz firmowych. Wszystkie projekty wymagały szczególnej uwagi pod pod kątem nadzoru nad prawidłowo przygotowanymi rysunkami technicznymi, rozmieszczenia prądów, wody, gazu, podłóg, sufitów, oświetlenia, wymiarów mebli.

Dzisiaj to już prawie 15 lat doświadczenia branżowego i setki zrealizowanych projektów. Każdy z nich był innym, ambitnym wyzwaniem i to nie tylko pod kątem realizacji potrzeb klienta, ale również współpracy z firmami zewnętrznymi. Gorące zamiłowanie do tworzenia, ambicja i perspektywa osiągania lepszych efektów sprawiły, że postanowiliśmy działać na własny rachunek. Dziś chcemy zaoferować naszym klientom pełne spektrum usług związanych z projektowaniem, wykończeniem oraz urządzaniem wymarzonych przestrzeni.

Profesjonalny zespół


Furlami to nie tylko architekci i projektanci. To grono ekspertów ze wszystkich dziedzin, które mają ścisły związek z kreowaniem wnętrz od A do Z. W naszym zespole obecni są doświadczeni stolarze, technolodzy, tapicerzy, ślusarze, szklarze, jak również ekipa budowlana. Współpracujemy z rzetelnymi, doskonale ocenianymi dostawcami i podwykonawcami, aby móc zaoferować naszym kontrahentom stuprocentowe zadowolenie..

Wiemy, że projektowanie pięknych i praktycznych jest wnętrz nie lada wyzwaniem – bez względu na wielkość przestrzeni oraz jej przeznaczenie. W ciągu wielu lat naszej działalności, wypracowaliśmy metody, dzięki którym każdy z kolejnych projektów okazuje się strzałem w dziesiątkę. Śmiało korzystamy zarówno z nowatorskich wnętrzarskich trendów, jak i z klasycznych rozwiązań. Takie inspiracje, w połączeniu z kreatywnością naszych specjalistów, stanowią sprawdzony sposób na sukces. Naszym celem jest kreowanie perfekcyjnych wnętrz, pełnych harmonii, doskonałego stylu i funkcjonalności. Pozwól, że i dla Ciebie stworzymy miejsce, w którym po prostu chce się przebywać.
Skontaktuj się z nami, jeśli poszukujesz usługi projektowania wnętrz w Kaliszu, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie lub Poznaniu.